Dzisiaj jest: Poniedziałek, 4 Marzec 2024 Imieniny: Kazimierza i Łucji
Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook Logo: UE
Logo: Powiatnowotomyski

Menu dostępności

Zadania współfinansowane z budżetu państwa

Przebudowa i remont drogi powiatowej nr 2727P Przyprostynia - Chobienice

Inwestycja zakłada przebudowę na odcinku 0,999 km oraz remont odcinka o długości 3,436 km drogi powiatowej nr 2727P Przyprostynia – Chobienice, która jest łącznikiem pomiędzy ważnymi ośrodkami przemysłowymi naszego regionu – Zbąszyniem, Chobienicami, Wolsztynem a drogą krajową nr 32 (Sulechów – Poznań) i drogą S3. Droga ta stanowi główną ulicą wsi Przyprostynia, a na odcinku objętym zadaniem znajdują się tereny działalności gospodarczej, w tym produkcji, usług, magazynów oraz tereny mieszkaniowe. Przez wieś kursuje autobus szkolny jak również autobus PKS. 
 
 
 
czytaj dalej

Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 1881P Brody - Turowo

Inwestycja zakłada przebudowę drogi powiatowej nr 1881P Brody – Turowo na odcinku 900 m i dostosowanie jej parametrów do obecnie obowiązujących przepisów dotyczących warunków technicznych, jakimi powinny odpowiadać drogi publiczne. Zadanie w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego jak i pieszego. Przed przystąpieniem do zadania, droga była wąska i w złym stanie technicznym, co uniemożliwiało samochodom typu ciężkiego bezpieczne i bezkolizyjne mijanie się na tym odcinku
 
 
czytaj dalej

Przebudowa drogi powiatowej nr 2709P Opalenica - Lwówek

Inwestycja zakłada przebudowę odcinka 0,994 km drogi powiatowej nr 2709P Opalenica – Lwówek, która jest łącznikiem pomiędzy ważnymi ośrodkami naszego regionu – Lwówkiem, Opalenicą i Grodziskiem Wlkp. a drogą krajową nr 92 (Warszawa – Poznań – Świecko). W ciągu drogi, na odcinku objętym zadaniem, znajdują się tereny działalności gospodarczej, w tym produkcji, usług, magazynów i składów. 
 
czytaj dalej
1 2
Masz uwagi do naszej strony? Napisz do nas!
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.