Dzisiaj jest: Niedziela, 5 Lipiec 2020 Imieniny: Karoliny i Antoniego

Międzynarodowego Dnia Strażaka
przekazujemy wyrazy wdzięczności
za codzienną gotowość
do niesienia pomocy potrzebującym.

Wszystkim Strażakom życzymy dobrego zdrowia, społecznego uznania
oraz zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

Ważna informacja dla stowarzyszeń i klubów sportowych

• 29-04-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Przedstawiamy fragment zapisu ustawy, opisujący sposób organizowania zebrań stowarzyszeń podczas występowania epidemii koronawirusa Covid-19.

Aktualne informacje dotyczące funkcjonowania Starostwa

Przedstawiamy aktualne informacje dotyczące funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Zarządzenie Starosty

• 28-04-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Zarządzenie Starosty Nowotomyskiego z dnia 17 kwietnia w sprawie sporządzenia i podania do wiadomości publicznej wiadomości wykazu nieruchomości polożonej w Chrośnicy, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony, w trybie bezprzetargowym.

Podsumowanie sytuacji epidemiologicznej

• 24-04-2020
  • Autor: Krystian Dybek
W związku z trwającą epidemią Covid-19 przedstawiamy miesięczne podsumowanie dotychczasowej sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie.

Prośba o wypełnienie ankiety

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wizerunku rodzicielstwa zastępczego w społeczności lokalnej. Wyniki ankiety posłużą do przeprowadzenia analizy dot. pozyskiwania kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Ankieta jest anonimowa.

Kolejne wsparcie dla szpitala

• 23-04-2020
  • Autor: Krystian Dybek
W czwartek, 23 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Nowym Tomyślu z inicjatywy firmy Elektrorecykling, reprezentowanej przez prezesa Bartosza Kubickiego przekazano karty paliwowe dla dwóch zespołów ratownictwa medycznego jako wsparcie dla walki z Covid-19. Karty te zdecydowanie wspomogą nowotomyski szpital w dobie panującej epidemii Covid-19. Za okazane wsparcie z całego serca dziękujemy.

Rozstrzygnięcie II edycji otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Nowotomyskiego w 2020 roku

• 20-04-2020
  • Autor: Kamil Kałek

Informatory dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych

• 20-04-2020
  • Autor: Kamil Kałek
Powiat Nowotomyski jako organ prowadzący dla czterech zespołów szkół przygotował dla wszystkich tegorocznych absolwentów szkół podstawowych informator z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.

Jak powiedział Andrzej Wilkoński - Starosta Nowotomyski - mimo obiektywnie trudnej sytuacji, postaramy się dotrzeć z naszymi informatorami do wszystkich szkół podstawowych w naszym powiecie. Zdajemy sobie sprawę, że stan epidemiologiczny uniemożliwił zaplanowane przez szkoły działania promocyjne, ale dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy gotowi na przyjęcie młodzieży na nadchodzący rok szkolny, który miejmy nadzieję toczyć się będzie już normalnie. Zgodnie z słowami Pana Starosty, w najbliższym czasie samorząd powiatowy postara się znaleźć najlepszą formę dotarcia z informatorami do samych zainteresowanych uczniów. Ponadto przypominamy, że aktualną ofertę edukacyjną znaleźć można na stronach internetowych naszych szkół w zakładce „Rekrutacja”. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z bogatą ofertą naszych szkół.

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nowym Tomyślu informuje .

• 17-04-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nowym Tomyślu.

1 2 3 4 5 6 ... 89
Masz uwagi do naszej strony? Napisz do nas!
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.