Dzisiaj jest: Niedziela, 5 Lipiec 2020 Imieniny: Karoliny i Antoniego
Logo: Powiatnowotomyski

Menu dostępności

Zarządzenie Starosty

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem od 20 marca 2020 r., na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, stanu epidemii, Starosta Nowotomyski,w trosce o zdrowie obsługiwanych mieszkańców i pracowników urzędu oraz w celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania urzędu, Zarządzeniem nr 18/2020 z dnia 24 marca 2020r. wprowadził zmianę organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Komunikat Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nowym Tomyślu

• Autor: Krystian Dybek
Zawieszenie składów orzekających w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nowym Tomyślu.

Uwaga organizacje pozarządowe.

• 23-03-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Ważna informacja dla organizacji pozarządowych realizujących zadania publiczne w ramach Otwartego Konkursu Ofert.

Informacja dla osób z kontaktu z przypadkiem potwierdzonym przebywających w kwarantannie

• 18-03-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Prosimy o zapoznanie się z grafiką dotyczącą zaleceń podczas odbywania kwarantanny.

Informacje dotyczące funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Tomyślu.

• 17-03-2020
  • Autor: Krystian Dybek
Przedstawiamy informacje dotyczące funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Tomyślu.

Zmiana organizacji pracy Starostwa

Szanowni Mieszkańcy!
Od poniedziałku, 16 marca do odwołania wprowadza się zmianę organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dotyczący organizacji pracy w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem.

• Autor: Krystian Dybek
W związku z narastającym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, prosi o ograniczenie wizyt klientów w terminie od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r.

Informacja dotycząca funkcjonowania Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu

• Autor: Krystian Dybek
W związku z niepokojącymi informacjami o rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy przedstawiamy zmiany w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.

Informacje dotyczące funkcjonowania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

• Autor: Krystian Dybek
W związku z niepokojącymi informacjami o rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy przedstawiamy zmiany w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu.

Informacja dotycząca funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Tomyślu

• Autor: Krystian Dybek
W związku z niepokojącymi informacjami o rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy do zapoznania się z informacjami.
1 ... 4 5 6 7 8 ... 89
Masz uwagi do naszej strony? Napisz do nas!
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.